تقدیر از رئیس پژوهشکده محیط زیست جهاددانشگاهی در همایش روز جهانی تالابها

تقدیر از رئیس پژوهشکده محیط زیست جهاددانشگاهی در همایش روز جهانی تالابها

در مراسم روز جهانی تالاب‌ها و پنجاه‌وسومین سالگرد امضای کنوانسیون رامسر از دکتر هادی مدبری، پژوهشگر و سرپرست پژوهشکده محیط زیست جهاددانشگاهی در بخش علمی – تحقیقاتی با اهدای لوح تقدیر شد.

رضا زمانی در گفت‌وگو با ایسنا از برگزاری روز جهانی تالاب‌ها خبر داد و اظهار کرد: مراسم روز جهانی تالاب‌ها و پنجاه‌وسومین سالگرد امضای کنوانسیون رامسر با شعار «حیات مردم و تالاب‌ها در هم آمیخته است» از سوی سازمان حفاظت محیط زیست و با مشارکت استانداری، فرمانداری و شهرداری رامسر امروز، ۱۴ بهمن‌ماه در هتل رامسر برگزار شد.

رئیس مرکز منطقه‌ای کنوانسیون رامسر در مرکز و غرب آسیا با اشاره به حضور دکتر علی سلاجقه، نمایندگان بین‌المللی مقیم در ایران(UNDP) در این همایش، افزود: معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، استاندار مازندران، شهردار و نماینده مجلس رامسر در همایش روز جهانی تالاب‌ها به سخنرانی پرداختند، همچنین پیام دبیرکل کنوانسیون رامسر و نمایندهUNDP  به مناسبت روز جهانی تالاب‌ها قرائت شد.

زمانی در حاشیه این مراسم از مرکز منطقه‌ای کنواسیون رامسر در مرکز و غرب آسیا بازدید شد، گفت: جایزه رامسر در بخش‌های علمی و اجرایی به پژوهشگران و برگزیدگان اهدا شد و همچنین جوایز برگزیدگان اولین جشنواره کاریکاتور و عکس اهدا شد.

وی با بیان اینکه برپایی نمایشگاه جانبی تشکل ‌های مردم نهاد و صنایع دستی رامسر از دیگر برنامه‌های همایش روز جهانی تالاب عنوان و تصریح کرد: در این همایش از پادکست «رادیو تالاب» به دو زبان انگلیسی و فارسی توسط رئیس سازمان محیط زیست و استاندار مازندران رونمایی شد.

تقدیر از رییس پژوهشکده محیط زیست جهاددانشگاهی در همایش روز جهانی تالاب‌ها

به گزارش ایسنا؛ در همایش روز جهانی تالاب ها که با حضور علی سلاجقه، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و مسئولین استان مازندران برگزار شد، از دکتر هادی مدبری، پژوهشگر و رئیس پژوهشکده محیط زیست جهاددانشگاهی در بخش علمی – تحقیقاتی با اهدای لوح، تقدیر شد. در متن لوح آمده:

جناب آقای هادی مدبری

خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و حفاظت از محیط زیست که بر اساس اصل پنجاهم قانون اساسی یک وظیفه عمومی است، افتخار بزرگیست که پروردگار متعال آن را نصیب شایسته‌ترین بندگان خویش نموده است.

https://www.eri.acecr.ir/fa/default.aspx
کلیه حقوق برای پژوهشکده محیط زیست جهاد دانشگاهی محفوظ است | طراحی و پیاده سازی : مهیانت شمال