مراسم روز جهانی دریای خزر خلاقانه و متفاوت تر خواهد بود


رییس سازمان جهاد دانشگاهی استان گیلان در جلسه هماهنگی برگزاری روز جهانی دریای خزر گفت: قصد داریم راندمان عملیاتی برنامه روز جهانی دریای خزر به سمت و سویی برود که خلاقیت و برنامه های جدیدتری در آن روز ارائه شود .

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی استان گیلان و به نقل از  ایسنا-منطقه گیلان، فریبرز جمالزاد رییس سازمان جهاددانشگاهی گیلان در جلسه هماهنگی برگزاری روز جهانی دریای خزر در پژوهشکده جهاد دانشگاهی با اشاره به اینکه ۲۱ مردادماه روز جهانی دریای خزر نامگذاری شده است گفت: در ارتباط با بهتر برگزار شدن روز جهانی دریای خزر و با استفاده از پتانسیل های موجود در مجموعه قرار شد تا سازمان جهاددانشگاهی در این امر مشارکت داشته باشد .

وی افزود: پیرو جلسه های صورت گرفته با آقایان شکری و سربازی منجر به تشکیل این جلسه شد تا برای هماهنگی و ساماندهی برنامه‌ها با نگاه کلان از سوی معاونت دریایی سازمان حفاظت محیط زیست و همکاری بقیه نهادها تلاش شود تا بتوانیم برنامه روز جهانی دریای خزر را در استان به صورت متفاوت‌تر برگزار کنیم .

جمالزاد همچنین با بیان اینکه اکثر برنامه ها معمولا به صورت روتین و تکراری برگزار می‌شود گفت: امروز قصد داریم در این جلسه، راندمان عملیاتی به سمت و سویی برود که خلاقیت و برنامه های جدیدتری ارائه شود .

وی با بیان اینکه زباله پلاستیک دریایی و تاثیرات آن بر دریا هنوز برای مردم در محیط زیست قابل درک نشده است اظهار کرد: این قضیه باید در روشن شدن افکار عمومی متفاوت تر از موضوع زباله هایی که در خشکی دنبال می کنیم باشد چون معضلات زباله درخشکی کاملا معنا شده و جدا از زباله های پلاستیک دریایی است .بازدید: 191
نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :
نظر شما :  
بازدید امروز : 13
بازدید دیروز : 26
بازدید کــــل : 19586